Uždaryti užklausos langąĮvairiaspalvė eustomų puokštėSiųsti užklausą
Jūsų vardasEl. pašto adresas arba telefono numeris
Jūsų užklausa
AČIŪ! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Greičiausiai kaip tik įmanoma susisieksime su Jumis ir atsakysime į Jūsų užduotą klausimą.
info@dovanostaurageje.lt8 60 256 556
Labai dėkojame, viskas puikiai pavyko. Šauni Jūsų komanda. Rekomenduosim!- OksanaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Tauragėje Dažniausiai užduodami klausimai

Įvairiaspalvė eustomų puokštė

Eustomos pasižymi savo išskirtine subtilia išvaizda. Grakščios, dvelkiančios švelnumu ir šiluma gėlės, pa... Daugiau informacijos
Užsakykite dabar
pristatysime dar šiandien
Pristatymas Tauragėje
nemokamas
Minimalus užsakymo kiekis
1 vnt.
-0 %
32.00 €32.00 €
Su pristatymu Tauragėje
Užsakyti pristatymąSiųsti užklausą
 • Aprašymas
 • Pristatymo skaičiuoklė
 • Pristatymo informacija

Eustomos pasižymi savo išskirtine subtilia išvaizda. Grakščios, dvelkiančios švelnumu ir šiluma gėlės, padės Jums nustebinti mylimą žmogų bei neabejotinai paliks įspūdį. Švelnumo, trapaus moteriškumo simboliu laikomos eustomos – vienos mėgstamiausių viso pasaulio floristų gėlių. Dovanokite šias puikias gėles artimiesiems, išreikšdami jiems savo dėkingumą ir susižavėjimą. Puikiai tinka sveikinti neįpareigojančio gimtadienio proga, puošti ofisus ar namus.

Gėlių žiedai, spalvos ir žaluma gali keistis pagal sezoną.

Eustomos arba prerijų gėlės yra vienos iš paklausiausių gėlių būtent vasaros sezono metu, nes jos ne tik vasariškai gražios, bet ir gerai ištveria net didžiausią karštį. Šias gėles verta rinktis ne tik dėl grožio, ypatingos formos ir puošnumo, bet ir todėl, kad jos 10-15 dienų išliks šviežios, be to, vazoje gali išsiskleisti didžioji dalis pumpurų. Eustomos už kitas gėles patogesnės dar ir tuo, kad net nuvytę jų žiedlapiai nenubyra, o lieka prisitvirtinę prie žiedkočio. Šio augalo žiedai būna įvairių spalvų ir formų – nuo primenančių rožes, iki primenančių išsiskleidusias aguonas. Eustomas merkite į stabilią ir gan aukštą vazą, kad nenulūžtų kotai, bet vandens nepilkite daugiau nei pusę vazos.

Svarbu! Dėl metų sezoniškumo ir turimo asortimento, kompozicija gali skirtis nuo pateiktų svetainėje nuotraukų. Spalvinė gama ir gėlių kiekis atitiks pateikto užsakymo aprašymą, tačiau yra derinamas užsakymo metu.

 • Gėlės bus pristatytos nurodytu laiku darbo dienomis tarp 9:00 ir 18:00 val., ne darbo dienomis tarp 11:00 ir 18:00 val.
 • Norėdami užsakyti keletos spalvų gėles pastabose nurodykite pageidaujamas gėlių spalvas.
 • Jeigu negalite apsispręsti kokių spalvų gėles pasirinkti - visuomet galite pasikonsultuoti su mumis!
 • Pastabose nurodykite pageidaujamą laiką.
 • Jeigu nerandate reikiamos gyvenvietės nurodykite artimiausią gyvenvietę, bei pastabose įrašykite tikslų adresą.
 • Gėlių pristatymo paslaugą galite užsakyti ir išrinkę dovanų kuponą. Dovanų kupono pirkimo formoje pažymėkite, kad kuponą pristatyti kartu su gėlėmis.
 • Apie pristatytas gėles informuosime Jus SMS žinute.
 • Gėlių pristatymo paslaugą visame Tauragės rajone teikia Asociacija „Muzikos ir teatro projektai“.
 • Kad gėlių pristatymas būtų įvykdytas poilsio arba švenčių dienomis, pristatymo užsakymą būtina pateikti iki 17 val. priešventinę darbo dieną. Užsakymai pateikti poilsio arba švenčių dienomis bus vykdomi pirmą darbo dieną po švenčių.
 • Jeigu klientai gėles pageidauja pristatyti tuo pačiu metu, tuomet gėlės pristatomos pagal užsakymo eiliškumą.
Kiekis, gėlės
Pristatymo vietovė
Užsakymo suma:

0,00 €

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Įvairiaspalvių alstromerijų puokštėNuo 24.00 €Įvairiaspalvių alstromerijų puokštė Egzotiškos išvaizdos bei išskirtinio kvapo alstromerijos išsiskiria unikaliais žiedais. Šios trapios, bet tuo pačiu subtilios gėlės papuoš kiekvieną šventę.Švelni, gležni ir elegan... Plačiau
Rožių puokštėNuo 1.90 €Rožių puokštė Puokštė rožių – puikus būdas išreikšti gilius jausmus ypatingam žmogui. Nepabostanti rožių puokštė nudžiugins mylimą žmogų bei praskaidrins bet kokią dieną! Siūlome t... Plačiau