Uždaryti užklausos langąDovanos Tauragėje garantijosSiųsti užklausą
Jūsų vardasEl. pašto adresas arba telefono numeris
Jūsų užklausa
AČIŪ! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Greičiausiai kaip tik įmanoma susisieksime su Jumis ir atsakysime į Jūsų užduotą klausimą.
info@dovanostaurageje.lt8 60 256 556
Ačiū labai Jums už nuoširdų ir greitą aptarnavimą. - DaivaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Tauragėje Dažniausiai užduodami klausimai

14 d. pinigų grąžinimo garantija

Po dovanų kupono pirkimo per 14 d. dovaną pirkęs asmuo gali atsisakyti kupono jeigu kuponas nebuvo panaudotas. Pinigų grąžinimo atveju dovanų kupono galiojimas nedelsiant nutraukiamas ir per tris darbo dienas įsitikinus, kad dovanų kuponas nebuvo panaudotas pinigai grąžinami pirkėjui į banko sąskaitą. Negrąžinama pinigų dalis kuri buvo sumokėta už pristatymą arba gėlių pristatymą (jeigu paslauga buvo atlikta). Pinigų grąžinimo atveju taikomas 3 € komisinis mokestis.
Dėl dovanų kupono grąžinimo susisiekite el. paštu info@dovanostaurageje.lt arba telefonu 8 60 256 556.

 

30 d. dovanų kupono pakeitimo garantija

Gautą dovanų kuponą per 30 dienų nuo pirkimo datos galite pakeisti kitu pasirinktu dovanų kuponu ar čekiu iš dovanų katalogo. Dovanos keitimo atveju pasirinkus pigesnę dovaną kainų skirtumas nėra grąžinimas. Pakeisto dovanų kupono terminas nėra pratęsiamas. Dovanų kuponas gali būti keičiamas visą jo galiojimo laiką tik tuo atveju jeigu partneris atsisako Jums suteikti paslaugą arba partneris nutraukia veiklą nespėjus Jums pasinaudoti dovanų kuponu. Jeigu norite pakeisti dovanų kuponą ar turite kitų klausimų - klauskite el. paštu info@dovanostaurageje.lt arba telefonu 8 60 256 556.

 

Duomenų saugumo garantija

Mūsų sistema yra apsauga SSL sertifikatu (duomenų saugumo garantu), kadangi mums rūpi Jūsų duomenų saugumas! Visi Jūsų duomenys pateikiami dovanų kupono pirkimo formoje yra apsaugoti ir naudojami tik siekiant užtikrinti dovanų kupono pristatymą, Jus tinkamai informuoti, bei efektyviai aptarnauti iškilus problemoms.

DovanosTaurageje.lt atsiskaitymų partneris Paysera (anksčiau Mokėjimai.lt) savo ruožtu garantuoja, kad mokėjimai atliekami už mūsų sistemoje parduodamus kuponus yra visiškai saugūs.