Uždaryti atsiliepimo langąSkrydis oro balionu Tauragėje 6 asmenų grupei Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardasEl. pašto adresas
Atsiliepimas
Dovanos įvertinimas
  • 1 žvaigždutė
  • 2 žvaigždutės
  • 3 žvaigždutės
  • 4 žvaigždutės
  • 5 žvaigždutės
AČIŪ! Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas. Atsiliepimas svetainėje atsiras iškart po to kai svetainės administracija jį patikrins ir patvirtins.
Uždaryti užklausos langąSkrydis oro balionu Tauragėje 6 asmenų grupei Siųsti užklausą
Jūsų vardasEl. pašto adresas arba telefono numeris
Jūsų užklausa
AČIŪ! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Greičiausiai kaip tik įmanoma susisieksime su Jumis ir atsakysime į Jūsų užduotą klausimą.
info@dovanostaurageje.lt8 60 256 556
Jūs nerealūs! :)))- Audronė CikSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Tauragėje Dažniausiai užduodami klausimai

Skrydis oro balionu Tauragėje 6 asmenų grupei

Oro balionas – romantiškiausia oro transporto priemonė. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi tur... Daugiau informacijos
Trukmė
Pasiruošimas 2 val. Skrydžio trumkmė apie 1 val.
Skirta
6 asmenims
Rezervacija telefonu
Ši informacija bus kupone
Registracija telefonu
Ši informacija bus kupone
Kupono vertė
955 €
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
-4.5 %
1000 €955 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

Oro balionas – romantiškiausia oro transporto priemonė. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o pasiskraidymai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.
Įspūdinga ir nepamirštama kelionė virš Tauragės apylinkių. Nustebinkite šia dovana ir priverskite atsidusti iš nuostabos bei nepakartojamų įspūdžių.
Lengvai ir be jokio garso skriekite virš nepakartojamo grožio mūsų Tauragės, su įstabiais bažnyčių stogais, piliakalnių ir gamtos vaizdais, su tolumoje beribiu horizontu.
Pirmąkart skridusieji bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas ir įteikti pirmojo skrydžio sertifikatas, kuris leis prisiminti šią įspūdingą dieną.
Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, tradiciškos oreiviškos krikštynos. Skrydžio metu Jūs esate apdrausti.
 Nuo šiol, kad paskraidyti oro balionu, Jums nebereikia važiuoti į Vilnių, Kauną ir kitus miestus. Oro balionas atyks pas Jus.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Tauragėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Tauragės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 10 €!

Gėlių pristatymas poilsio arba švenčių dienomis

Jeigu pageidaujate, kad gėlių pristatymas būtų įvykdytas poilsio arba švenčių dienomis, pristatymo užsakymą būtina pateikti iki 17 val. priešventinę darbo dieną. Užsakymai pateikti poilsio arba švenčių dienomis bus vykdomi pirmą darbo dieną po švenčių.

hot-weather

Sezonas
04.15-10.30 (sezono trukmė gali kisti)

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Dovanų kuponas Jaunatviškų spuogų gydymas25 €Dovanų kuponas "Jaunatviškų spuogų gydymas" Spuogai paprastieji ir aknė (spuogai, iškylantys dėl odos riebalų liaukų ir plaukų maišelio uždegimo) – dažniausiai pasitaikantis odos susirgimas, kuris paliečia beveik 80 pr... PlačiauApie 60 min.20 Eur
Druskų kambario dovanų kuponasNuo 9 €Druskų kambario dovanų kuponas Haloterapija (druskų kambarys) tai nemedikamentinis gydymas dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėgnumu. Druskų kambario sie... PlačiauNevaržanti judesių