Uždaryti atsiliepimo langąPramogos „Taurų nuotykių parke“Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardasEl. pašto adresas
Atsiliepimas
Dovanos įvertinimas
  • 1 žvaigždutė
  • 2 žvaigždutės
  • 3 žvaigždutės
  • 4 žvaigždutės
  • 5 žvaigždutės
AČIŪ! Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas. Atsiliepimas svetainėje atsiras iškart po to kai svetainės administracija jį patikrins ir patvirtins.
Uždaryti užklausos langąPramogos „Taurų nuotykių parke“Siųsti užklausą
Jūsų vardasEl. pašto adresas arba telefono numeris
Jūsų užklausa
AČIŪ! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Greičiausiai kaip tik įmanoma susisieksime su Jumis ir atsakysime į Jūsų užduotą klausimą.
info@dovanostaurageje.lt8 60 256 556
Ačiū labai, viskas įvykdyta laiku, staigmena pavyko :) Rekomenduosiu :) - SauliusSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Tauragėje Dažniausiai užduodami klausimai

Pramogos „Taurų nuotykių parke“

“Taurų nuotykių parkas” - vienas iš didžiausių nuotykių parkų visoje Lietuvoje su 5 skirtingo aukščio ir sudėtingu... Daugiau informacijos
Trukmė
apie 2.5 val.
Adresas
Ši informacija bus kupone
Apranga
Patogi laisvalaikio
Kontaktinis telefonas
Ši informacija bus kupone
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
10 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

“Taurų nuotykių parkas” - vienas iš didžiausių nuotykių parkų visoje Lietuvoje su 5 skirtingo aukščio ir sudėtingumo trasomis medžiuose. Trasos yra įvairaus sudėtingumo nuo paprastos geltonosios trasos iki sudėtingiausios juodos, kuriai įveikti prireiks nemažai pastangų. Trasoms įveikti reikės ne tik drąsos, bet ir ištvermės, nes teks lipti, skristi, karstytis ir įveikti kitus iššūkius.

Nakvynė medyje. Jus nustebins neeiliniu pirmuoju Lietuvoje viešbučiu - nakvyne namelyje medyje, kurie įrengti medžiuose 6-7 m. aukštyje. Viešbutis vienu metu dviviečiuose kambariuose gali priimti iki 10-ies lankytojų. Administraciniame pastate, į kurį lengvai galite patekti "orinėmis" kopėčiomis, yra visi patogumai: tualetas, dušas, o kuriems nakvynė medyje pasirodys pernelyg ekstremali - ir kambariai su dvigulėmis lovomis. Kviečiame visus nuotykių ištroškusius keliautojus, poilsiautojus ir šiaip smalsuolius išbandyti šią ekstremalią ir nepamirštamą pramogą! Taip pat lankytojai gali pasimėgauti parko teritorijoje supančia ramybe, grynu oru ir natūralia gamta. Šiuo metu parkas siūlo net tris dviviečius namelius bei du dviviečius kambarius administracinėse patalpose. Nakvynė šiame viešbutyje suteiks galimybę nors trumpam susilieti su gamta ir tapti jos dalimi.  Bent kartą pabandžius, abejingų nelieka!
 

Pilis. Prieš keletą metų, per Joninių šventę iškilmingos ceremonijos metu atvėrė duris įspūdinga XI-XIII a. pilis, kurios požemiuose įšsiraizgęs muziejus, jame eksponuojami XI-XIII a. ginklai, šarvai ir įrankiai. Norint pajusti senovės gyvenimo ypatumus, prisiliesti arčiau prie jaudinančios Lietuvos istorijos, kviečiame apsilankyti parko piliakalnio gynybiniuose įtvirtinimuose, nusileisti į vis dar besiplečiantį muziejų. Pilyje rengiami muzikiniai pasirodymai, tad čia galėsite ne tik susipažinti su istoriniu Lietuvos paveldu, bet ir pasiklausyti muzikos, maloniai praleisti laiką ir pasidalinti įspūdžiais su Jums brangiais žmonėmis.
 

Čiuožimo kalnelis. Kas sakė, kad nuo kalnelio čiuožinėti galima tik žiemą? Mes Jums siūlome neatsisakyti šio malonumo visus metus, bet kokiu oru! Adrenalino fanatikams rekomenduojame šuolį ant oro pagalvės, o ramesnių pojučių mėgėjams turime pasiūlymą paprastesnę, bet ne prastenę trasą! Esame visiškai tikri, kad klyksmo niekada nebus per daug! Atvykite, išbandykite ir lai kiti Jums pavydi!
“Taurų nuotykių parke” yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, oro pagalvė ir labirintas. Mažieji lankytojai tikrai ras jiems patinkančio užsiėmimo.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Tauragėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Tauragės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 10 €!

Gėlių pristatymas poilsio arba švenčių dienomis

Jeigu pageidaujate, kad gėlių pristatymas būtų įvykdytas poilsio arba švenčių dienomis, pristatymo užsakymą būtina pateikti iki 17 val. priešventinę darbo dieną. Užsakymai pateikti poilsio arba švenčių dienomis bus vykdomi pirmą darbo dieną po švenčių.

Geltonoji trasa skirta vaikams nuo 6 metų amžiaus ir 110 cm ūgio. Joje mažieji lankytojai susipažins su pagrindiniais kliūčių tipais, įgus naudotis saugos įranga, įvertins savo jėgas, prieš pereidami prie sudėtingesnės trasos.
Aukštis - iki 2 metrų, 12 rungčių, ilgis 112 metrų, skrydis lynu 30 metrų.
Žalia trasa skirta vaikams nuo 8 metų amžiaus ir virš 140 cm ūgio bei suaugusiems, nepatyrusiems lankytojams. Joje lankytojai įveiks daugiau ir sudėtingesnių rungčių, taip pasirengdami rimtiems išbandymams sekančiose trasose.
Aukštis - iki 4 metrų, 12 rungčių, ilgis 171 metras, 2 skrydžiai lynu, 32 ir 60 metrų.
Mėlynoji trasa skirta visiems lankytojams nuo 11 metų amžiausir virš 150 cm ūgio. Ši trasa pareikalaus didelių fizinių pastangų, susikaupimo ir laiko, tačiau pajusite didžiulį malonumą ją įveikę. Neabejotinai, kils noras įveikti didesnius išbandymus sudėtingesnėse trasose.
Aukštis - iki 7,5 metro, 14 rungčių, ilgis 400 metrų, 5 skrydžiai lynu, ilgiausias - 82 metrai.
Raudonoji trasa skirta visiems lankytojams nuo 11 metų amžiaus ir virš 155 cm ūgio. Tai ilga ir sudėtinga trasa, kuri nebus lengva net ir patyrusiems pramogautojams. Joje yra unikalių rungčių, kurių nerasite kituose parkuose. Be to, net penki skrydžiai lynu garantuoja malonumą, įveikiant šią trasą.
Aukštis - iki 16 metrų, 22 rungtys, ilgis 768 metrai, 5 skrydžiai lynu, ilgiausias 180 metrų.
Turistinė trasa skirta visiems lankytojams nuo 150 cm ūgio. Ši trasa nepareikalaus didelių fizinių pastangų, pajusite skrydžio lynu malonumą, pasigrožėsite parko gamta.
Aukštis iki 21 metro, 2 rungtys, ilgis 900 metrų, 18 skrydžių lynu.
Juodoji trasa skirta visiems lankytojams nuo 14 metų ir virš 155 cm ūgio. Čia galite nugalėti savo baimes ir parodyti, ką iš tikrųjų galite. Įveikite ją ir turėsite kuo didžiuotis. Tai ypatinga trasa, išsiskirianti rungčių sudėtingumu. Trasa sėkmingai įveikiama tik pasirinkus teisingus kliūčių įveikimo metodus.
Aukštis - iki 12 metrų, 14 rungčių, ilgis 402 metrai, 3 skrydžiai lynu, ilgiausias - 150 metrų.

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Rūgštinis veido valymas Tauragėje38 €Rūgštinis veido valymas Tauragėje Rūgščių procedūros (cheminis odos šveitimas) – tai speciali odos gydymo technika, kurios metu įvairios koncentracijos rūgštis veikia mūsų odą. Procedūros metu veiki... Plačiauapie 30 min.LEDI grožio studija
Dovanų kuponas Jaunatviškų spuogų gydymas25 €Dovanų kuponas "Jaunatviškų spuogų gydymas" Spuogai paprastieji ir aknė (spuogai, iškylantys dėl odos riebalų liaukų ir plaukų maišelio uždegimo) – dažniausiai pasitaikantis odos susirgimas, kuris paliečia beveik 80 pr... PlačiauApie 60 min.20 Eur