Uždaryti atsiliepimo langąPriešraukšlinė veido procedūra TauragėjeRašyti atsiliepimą
Jūsų vardasEl. pašto adresas
Atsiliepimas
Dovanos įvertinimas
  • 1 žvaigždutė
  • 2 žvaigždutės
  • 3 žvaigždutės
  • 4 žvaigždutės
  • 5 žvaigždutės
AČIŪ! Jūsų atsiliepimas sėkmingai išsiųstas. Atsiliepimas svetainėje atsiras iškart po to kai svetainės administracija jį patikrins ir patvirtins.
Uždaryti užklausos langąPriešraukšlinė veido procedūra TauragėjeSiųsti užklausą
Jūsų vardasEl. pašto adresas arba telefono numeris
Jūsų užklausa
AČIŪ! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta. Greičiausiai kaip tik įmanoma susisieksime su Jumis ir atsakysime į Jūsų užduotą klausimą.
info@dovanostaurageje.lt8 60 256 556
Ačiū už nuostabias gėlęs! Labai esu ir aš ir draugė patenkinta!- RasaSkaityti daugiau
Gėlių pristatymas į namus Tauragėje Dažniausiai užduodami klausimai

Priešraukšlinė veido procedūra Tauragėje

Procedūros metu efektyviai šalinami nepageidaujami odos defektai (raukšlelės aplink akis, suglebusi rankų ar kaklo oda ir kita... Daugiau informacijos
Trukmė
Apie 60 min.
Adresas
Ši informacija bus kupone
Telefonas užsakymui
Ši informacija bus kupone
Kupono vertė
20 Eur.
Grožio salonas
Grožio studija Ledi
Dovanų kuponas galioja
12 mėn.
35 €
PirktiSiųsti užklausą
  • Aprašymas
  • Atsiliepimai
  • Pristatymas
  • Papildoma informacija

Procedūros metu efektyviai šalinami nepageidaujami odos defektai (raukšlelės aplink akis, suglebusi rankų ar kaklo oda ir kita), kuri atliekama specialiu prietaisu, ir kuris padeda aktyvinti elastino bei kolageno gamybą, o taip pat skatina odos pralaidumą, kad reikiamos medžiagos pasiektų giliuosius jos sluoksnius. Priešraukšlinės veido procedūros metu oda gali aprūpinta pačiomis reikalingiausiomis medžiagomis, tokiomis kaip: hialurono ir amino rūgštys, įvairūs vitaminai bei mikroelementai, antioksidantai ir kita.
Atlikus priešraukšlinę veido procedūrą, gerėjančia odos būkle galima džiaugtis iš karto. Ji tampa pastebimai sveikesnė, pagerėja odos tonusas.

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Pristatymas el. paštu

Pasirinkus šį dovanos pristatymo būdą po pirkimo per 1-3 minutes į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųstas dovanų kuponas PDF formatu kurį galėsite atsispausdinti tiesiog įprastu spavlotu arba ne spalvotu spausdintuvu ir įteikti ją dovanos gavėjui. Taip pat šį kuponą galite persiųsti el. paštu dovanos gavėjui kuris norėdamas pasinaudoti dovanų kuponu tiesiog turės jį atsispausdinti.
Šis dovanų kupono pristatymo būdas yra nemokamas.

Pristatyti į namus "Lietuvos paštu"

Pasirinkus šį pristatymo būdą dovanų kuponas bus atsiųstas Jums Lietuvos pašto pagalba (Lietuvoje per 1-3 darbo dienas). Kuponas bus atspausdintas spalvotai ant blizgaus popieriaus. Dovanų kuponai siunčiami firminiuose "Dovanos Tauragėje" vokuose registruotu paštu.
Dovanų kupono siuntimas "Lietuvos paštu" kainuoja 1,35 €

Pristatymas į namus dovanos gavėjui kartu su gėlėmis

Jūsų dovanų kuponą galime pristatyti (visame Tauragės rajone) dovanos gavėjui tiesiai į namus kartu su gėlėmis! Pasirinkus dovanų kupono pristatymą su gėlėmis - atspausdinsime dovanų kuponą spalvotai ant blizgaus popieriaus ir įdėję jį į firminį voką įteiksime jį dovanos gavėjui kartu su Jūsų užsakymo metu nurodytomis gėlėmis. Užsakymo metu Jūs galite pasirinkti kokias ir kiek gėlių norite padovanoti.
Dovanų kupono pristatymas kartu su gėlėmis vos nuo 10 €!

Gėlių pristatymas poilsio arba švenčių dienomis

Jeigu pageidaujate, kad gėlių pristatymas būtų įvykdytas poilsio arba švenčių dienomis, pristatymo užsakymą būtina pateikti iki 17 val. priešventinę darbo dieną. Užsakymai pateikti poilsio arba švenčių dienomis bus vykdomi pirmą darbo dieną po švenčių.

Priešraukšlinė veido procedūra yra kursais atliekama procedūra, todėl siekiant maksimaliai efektyvaus rezultato, reikėtų ją kartoti (seansų skaičius priklauso nuo odos būklės, struktūros ir siekiamo rezultato, tačiau paprastai mezoterapijos kursą sudaro šešios procedūros). Baigus visą kursą rezultatai yra maloniai stebinantys. Oda atrodo jaunesnė (stabdomi jos senėjimo procesai), stangresnė bei lygesnė (naikinamos raukšlelės), lygesnė ir skaistesnė (jai grąžinamas švytėjimas, dingsta papilkėjimai, pigmentinės dėmelės). Be to, šie rezultatai yra ilgalaikiai, o derinant su kitomis odos priežiūros procedūromis, buvusi prasta odos būklė nesugrįžta visai. Procedūra gali būti atliekama bet kokio tipo odai.

Žiūrėti visus

Panašūs pasiūlymai

Gydomosios perlinės voniosNuo 13,14 €Gydomosios perlinės vonios Perlinės vonios – tai mineralinės vonios, prisotintos oro burbuliukais. Odos nervinius receptorius veikia temperatūrinis ir mechaninis faktoriai. Perlinės vonios ramina CNS, ... Plačiau3 x 30 min.1 asm.
 Dovanos Tauragėje  dovanų čekisNuo 10 € "Dovanos Tauragėje" dovanų čekis Tai dovanų čekis suteikiantis galimybę rinktis dovaną pačiam. Įsigykite "Dovanos Tauragėje" dovanų čekį, kuris galios bet kokiam mūsų svetainėje pateiktam pasiūlymui... Plačiau10 €86 02 56556